A750MV397M1VAAE020
DigiKeys produktnummer
399-A750MV397M1VAAE020-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
A750MV397M1VAAE020
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 390UF 20% 35V TH
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
390 µF 35 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Boks 20mOhm 2000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
A750MV397M1VAAE020 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Produsent
KEMET
Bruksområder
Generell bruk
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
215 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
4.3 A @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Type
Polymer
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Kapasitans
390 µF
Høyde - sittende (maks)
0,630" (16,00mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Gjennomgående hull
Nominell spenning
35 V
Kapsling
Radial, Boks
ESR (Equivalent Series Resistance)
20mOhm
Baseproduktnummer
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C