MM3Z4V7B
DigiKeys produktnummer
MM3Z4V7BTR-ND - Tape og spole (TR)
MM3Z4V7BCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MM3Z4V7BDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MM3Z4V7B
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323F
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 4.7 V 200 mW ±2% Overflatemontering SOD-323F
EDA-/CAD-modeller
MM3Z4V7B Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
2.7 µA @ 2 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1 V @ 10 mA
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Toleranse
±2%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-323F
Effekt - maks
200 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
75 Ohms