BAS70-04W,115
DigiKeys produktnummer
1727-3563-2-ND - Tape og spole (TR)
1727-3563-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1727-3563-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BAS70-04W,115
Beskrivelse
DIODE ARR SCHOTT 70V 70MA SOT323
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par seriekobling 70 V 70mA (DC) Overflatemontering SC-70, SOT-323
EDA-/CAD-modeller
BAS70-04W,115 Modeller
Kategori
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter
Produsent
Nexperia USA Inc.
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
10 µA @ 70 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Diodekonfigurasjon
1 par seriekobling
Godkjenning
AEC-Q101
Teknologi
Schottky
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
70 V
Kapsling
SC-70, SOT-323
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
70mA (DC)
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-323
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
410 mV @ 1 mA