BAS70W-04-7-F
DigiKeys produktnummer
BAS70W-04FDITR-ND - Tape og spole (TR)
BAS70W-04FDICT-ND - Båndavsnitt (CT)
BAS70W-04FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BAS70W-04-7-F
Beskrivelse
DIODE ARR SCHOTT 70V 70MA SOT323
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par seriekobling 70 V 70mA (DC) Overflatemontering SC-70, SOT-323
EDA-/CAD-modeller
BAS70W-04-7-F Modeller
Kategori
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter
Produsent
Diodes Incorporated
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
5 ns
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 50 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Diodekonfigurasjon
1 par seriekobling
Monteringstype
Overflatemontering
Teknologi
Schottky
Kapsling
SC-70, SOT-323
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
70 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-323
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
70mA (DC)
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1 V @ 15 mA