BAS7004WH6327XTSA1
DigiKeys produktnummer
BAS7004WH6327XTSA1TR-ND - Tape og spole (TR)
BAS7004WH6327XTSA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
BAS7004WH6327XTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BAS7004WH6327XTSA1
Beskrivelse
DIODE ARR SCHOTT 70V 70MA SOT323
Produsentens standard leveringstid
35 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par seriekobling 70 V 70mA (DC) Overflatemontering SC-70, SOT-323
EDA-/CAD-modeller
BAS7004WH6327XTSA1 Modeller
Kategori
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter
Produsent
Infineon Technologies
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
100 ps
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 50 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Diodekonfigurasjon
1 par seriekobling
Monteringstype
Overflatemontering
Teknologi
Schottky
Kapsling
SC-70, SOT-323
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
70 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-SOT323
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
70mA (DC)
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1 V @ 15 mA