BAS70-04LT1G
DigiKeys produktnummer
BAS70-04LT1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
BAS70-04LT1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
BAS70-04LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BAS70-04LT1G
Beskrivelse
DIODE ARR SCHOTT 70V 100MA SOT23
Produsentens standard leveringstid
46 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par seriekobling 70 V 100mA (DC) Overflatemontering TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
EDA-/CAD-modeller
BAS70-04LT1G Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1 V @ 15 mA
Produsent
onsemi
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
10 µA @ 70 V
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 150°C
Diodekonfigurasjon
1 par seriekobling
Monteringstype
Overflatemontering
Teknologi
Schottky
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
70 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-3 (TO-236)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
100mA (DC)