BAS70-04FILM
DigiKeys produktnummer
497-2516-2-ND - Tape og spole (TR)
497-2516-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-2516-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BAS70-04FILM
Beskrivelse
DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par seriekobling 70 V 70mA (DC) Overflatemontering TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BAS70-04FILM Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1 V @ 15 mA
Produsent
STMicroelectronics
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
10 µA @ 70 V
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Diodekonfigurasjon
1 par seriekobling
Monteringstype
Overflatemontering
Teknologi
Schottky
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
70 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-3
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
70mA (DC)