SMBJ180A
DigiKeys produktnummer
SMBJ180ALFTR-ND - Tape og spole (TR)
SMBJ180ALFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMBJ180ALFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMBJ180A
Beskrivelse
TVS DIODE 180VWM 292VC DO214AA
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
292V Klemme 2,1A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AA (SMBJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMBJ180A Modeller
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
292V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
2,1A
Serie
Effekt - toppuls
600W
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
180V
Spenning - gjennomslag (min)
201V