NFM31KC104R1H3L
DigiKeys produktnummer
490-12109-2-ND - Tape og spole (TR)
490-12109-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-12109-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NFM31KC104R1H3L
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 50V 1206
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0.1 µF Gjennomføring kondensatorer 50V 6 A 3mOhm 1206 (3216 metrisk), 3 PC plate
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NFM31KC104R1H3L Modeller
Kategori
Strøm
6 A
Produsent
Murata Electronics
DC-motstand (DCR) (maks)
3mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
1206 (3216 metrisk), 3 PC plate
Type
Gjennomføring
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapasitans
0.1 µF
Høyde (maks)
0,059" (1,50mm)
Toleranse
±20%
Baseproduktnummer
Nominell spenning
50V