SML-E12P8WT86
DigiKeys produktnummer
846-SML-E12P8WT86TR-ND - Tape og spole (TR)
846-SML-E12P8WT86CT-ND - Båndavsnitt (CT)
846-SML-E12P8WT86DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SML-E12P8WT86
Beskrivelse
LED GREEN DIFFUSED 1608 SMD
Detaljert beskrivelse
Grønn 560nm LED-indikasjon – frittstående 2,2V 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SML-E12P8WT86 Modeller
Kategori
Linsestørrelse
1,20mm x 0,80mm
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2,2V
Serie
Strøm - test
20mA
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 0,80mm B
Høyde (maks)
0,46mm