LM4040DYM3-2.5-TR
DigiKeys produktnummer
576-1047-2-ND - Tape og spole (TR)
576-1047-1-ND - Båndavsnitt (CT)
576-1047-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LM4040DYM3-2.5-TR
Beskrivelse
IC VREF SHUNT 1% SOT23-3
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Shunt spenningsreferanse IC ±1% SOT-23-3
EDA-/CAD-modeller
LM4040DYM3-2.5-TR Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
150ppm/°C
Produsent
Microchip Technology
Støy - 10Hz til 10kHz
35µVrms
Digi-Reel®
Strøm - katode
70 µA
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Referansetype
Shunt
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-3
Strøm – utgang
15 mA
Baseproduktnummer
Toleranse
±1%