NFM21PC105B1A3D
DigiKeys produktnummer
490-6980-2-ND - Tape og spole (TR)
490-6980-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-6980-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NFM21PC105B1A3D
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 10V 0805
Detaljert beskrivelse
1 µF Gjennomføring kondensatorer 10V 4 A 20mOhm 0805 (2012 metrisk), 3 PC Pad
EDA-/CAD-modeller
NFM21PC105B1A3D Modeller
Kategori
Strøm
4 A
Produsent
Murata Electronics
DC-motstand (DCR) (maks)
20mOhm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Kapasitans
1 µF
Høyde (maks)
0,037" (0,95mm)
Toleranse
±20%
Baseproduktnummer
Nominell spenning
10V