NFM15PC146R0G3D
DigiKeys produktnummer
490-18095-2-ND - Tape og spole (TR)
490-18095-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-18095-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NFM15PC146R0G3D
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 14UF 20% 4V 0402
Detaljert beskrivelse
14 µF Gjennomføring kondensatorer 4V 2 A 30mOhm 0402 (1005 metrisk), 3 PC Pad
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NFM15PC146R0G3D Modeller
Kategori
Nominell spenning
4V
Strøm
2 A
Serie
DC-motstand (DCR) (maks)
30mOhm
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Kapasitans
14 µF
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Toleranse
±20%