BLM18SN220TZ1D
DigiKeys produktnummer
490-13960-2-ND - Tape og spole (TR)
490-13960-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-13960-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM18SN220TZ1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN
Detaljert beskrivelse
22 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 8A 4mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM18SN220TZ1D Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
4mOhm
Produsent
Murata Electronics
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Høyde (maks)
0,030" (0,75mm)
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans ved frekvens
22 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
8A