MIC5239-3.3YMM-TR
DigiKeys produktnummer
150-MIC5239-3.3YMM-TR-ND - Tape og spole (TR)
150-MIC5239-3.3YMM-TRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
150-MIC5239-3.3YMM-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MIC5239-3.3YMM-TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8-MSOP
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA 8-MSOP
EDA-/CAD-modeller
MIC5239-3.3YMM-TR Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
45 µA
Strøm - forsyning (maks)
15 mA
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Overspenning, Omvendt polaritet
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
30V
Kapsling
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm bredde)
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
8-MSOP
Spenningsbortfall (maks)
0.35V ved 500mA (typ.)