NFMJMPC226R0G3D
DigiKeys produktnummer
490-17334-2-ND - Tape og spole (TR)
490-17334-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-17334-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NFMJMPC226R0G3D
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 22UF 20% 4V 0504
Detaljert beskrivelse
22 µF Gjennomføring kondensatorer 4V 2 A 30mOhm 0504 (1210 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
NFMJMPC226R0G3D Modeller
Kategori
Strøm
2 A
DC-motstand (DCR) (maks)
30mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Kapsling
0504 (1210 metrisk)
Størrelse/dimensjon
0,047" L x 0,035" B (1,20mm x 0,90mm)
Kapasitans
22 µF
Høyde (maks)
0,032" (0,80mm)
Toleranse
±20%
Baseproduktnummer
Nominell spenning
4V