NFM15PC435R0G3D
DigiKeys produktnummer
490-NFM15PC435R0G3DTR-ND - Tape og spole (TR)
490-NFM15PC435R0G3DCT-ND - Båndavsnitt (CT)
490-NFM15PC435R0G3DDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NFM15PC435R0G3D
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 4.3UF 20% 4V 0402
Detaljert beskrivelse
4.3 µF Gjennomføring kondensatorer 4V 2 A 30mOhm 0402 (1005 metrisk), 3 PC Pad
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NFM15PC435R0G3D Modeller
Kategori
Strøm
2 A
DC-motstand (DCR) (maks)
30mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Kapasitans
4.3 µF
Høyde (maks)
0,020" (0,50mm)
Toleranse
±20%
Baseproduktnummer
Nominell spenning
4V