BU-P3782-24-2
DigiKeys produktnummer
314-1299-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BU-P3782-24-2
Beskrivelse
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"
Detaljert beskrivelse
24,0" (609,60mm) Bananplugg, Enkel, Kan stables til Mini-krok Patch-ledning 300V
Kategori
Kabellengde
24,0" (609,60mm)
Innhold
1 ledning, rød
Trådtykkelse
20 AWG
Nominell spenning
300V
Nominell strøm (AMP)
5A
Ytterligere resurser
På lager: 36
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 98,42000kr 98,42
10kr 86,63000kr 866,30
25kr 83,07520kr 2 076,88
100kr 80,64360kr 8 064,36
500kr 79,05266kr 39 526,33
1 000kr 77,46216kr 77 462,16
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
På lager: 40
Alternativ lengde
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 12"
På lager: 10
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
På lager: 12
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48"
På lager: 35
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60"