BU-P3782-60-2
DigiKeys produktnummer
314-1305-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BU-P3782-60-2
Beskrivelse
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60"
Detaljert beskrivelse
60,0" (1524,00mm) Bananplugg, Enkel, Kan stables til Mini-krok Patch-ledning 300V
Kategori
Kabellengde
60,0" (1524,00mm)
Innhold
1 ledning, rød
Trådtykkelse
20 AWG
Nominell spenning
300V
Nominell strøm (AMP)
5A
Ytterligere resurser
På lager: 7
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 100,66000kr 100,66
10kr 88,59500kr 885,95
25kr 85,03960kr 2 125,99
100kr 82,51370kr 8 251,37
500kr 80,82998kr 40 414,99
1 000kr 79,23986kr 79 239,86
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
På lager: 7
Alternativ lengde
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 12"
På lager: 10
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"
På lager: 36
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
På lager: 12
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48"