BU-P3782-12-2
DigiKeys produktnummer
314-1297-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BU-P3782-12-2
Beskrivelse
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 12"
Detaljert beskrivelse
12,0" (304,80mm) Bananplugg, Enkel, Kan stables til Mini-krok Patch-ledning 300V
Kategori
Kabellengde
12,0" (304,80mm)
Innhold
1 ledning, rød
Trådtykkelse
20 AWG
Nominell spenning
300V
Nominell strøm (AMP)
5A
Ytterligere resurser
På lager: 10
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 100,01000kr 100,01
10kr 87,94000kr 879,40
25kr 84,47840kr 2 111,96
100kr 81,95240kr 8 195,24
500kr 80,26848kr 40 134,24
1 000kr 78,67854kr 78 678,54
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
På lager: 9
Alternativ lengde
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"
På lager: 36
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
På lager: 12
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48"
På lager: 35
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60"