BU-P3782-12-0
DigiKeys produktnummer
314-1296-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BU-P3782-12-0
Beskrivelse
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 12"
Produsentens standard leveringstid
3 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
12,0" (304,80mm) Bananplugg, Enkel, Kan stables til Mini-krok Patch-ledning 300V
Kategori
Kabellengde
12,0" (304,80mm)
Produsent
Mueller Electric Co
Type
Patch-ledning
Serie
Innhold
1 ledning, svart
Emballasje
Bulk
Materiale - isolering
Polyvinylklorid (PVC)
Delestatus
Aktiv
Trådtykkelse
20 AWG
Stablingsmetode
Kan stables i hverandre, Foran og vertikal
Nominell spenning
300V
Konfigurasjon
Banan til griper, Krok
Nominell strøm (AMP)
5A
1. kontakt
Bananplugg, Enkel, Kan stables
Baseproduktnummer
2. kontakt
Mini-krok
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
På lager: 9
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 100,01000kr 100,01
10kr 87,94000kr 879,40
25kr 84,47840kr 2 111,96
100kr 81,95240kr 8 195,24
500kr 80,26848kr 40 134,24
1 000kr 78,67854kr 78 678,54
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
På lager: 10
Alternativ lengde
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"
På lager: 40
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
På lager: 9
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48"
På lager: 8
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60"