BU-P3782-48-0
DigiKeys produktnummer
314-1302-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BU-P3782-48-0
Beskrivelse
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48"
Detaljert beskrivelse
48,0" (1219,20mm) Bananplugg, Enkel, Kan stables til Mini-krok Patch-ledning 300V
Kategori
Kabellengde
48,0" (1219,20mm)
Innhold
1 ledning, svart
Trådtykkelse
20 AWG
Nominell spenning
300V
Nominell strøm (AMP)
5A
Ytterligere resurser
På lager: 8
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 98,89000kr 98,89
10kr 87,00400kr 870,04
25kr 83,54280kr 2 088,57
100kr 81,01690kr 8 101,69
500kr 79,42668kr 39 713,34
1 000kr 77,83610kr 77 836,10
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
På lager: 35
Alternativ lengde
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 12"
På lager: 9
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"
På lager: 40
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
På lager: 9
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60"