BU-P3782-24-0
DigiKeys produktnummer
314-1298-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BU-P3782-24-0
Beskrivelse
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"
Detaljert beskrivelse
24,0" (609,60mm) Bananplugg, Enkel, Kan stables til Mini-krok Patch-ledning 300V
Kategori
Kabellengde
24,0" (609,60mm)
Innhold
1 ledning, svart
Trådtykkelse
20 AWG
Nominell spenning
300V
Nominell strøm (AMP)
5A
Ytterligere resurser
På lager: 40
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 97,30000kr 97,30
10kr 85,69500kr 856,95
25kr 82,23320kr 2 055,83
100kr 79,80070kr 7 980,07
500kr 78,21068kr 39 105,34
1 000kr 76,62009kr 76 620,09
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
På lager: 36
Alternativ lengde
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 12"
På lager: 9
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
På lager: 9
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48"
På lager: 8
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60"