ZASWA2-50DR-FA+
DigiKeys produktnummer
3157-ZASWA2-50DR-FA+-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ZASWA2-50DR-FA+
Beskrivelse
ABSORPTIVE SPDT, SSS, DC -50 GHZ
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF-brytere IC Mobiltelefon, ISM, WCDMA, WiMAX SPDT 50Ohm
Kategori
Innsettingstap
3dB
Produsent
Mini-Circuits
Testfrekvens
5GHz
Emballasje
Brett
P1dB
23dBm
Delestatus
Aktiv
Impedans
50Ohm
RF-type
Mobiltelefon, ISM, WCDMA, WiMAX
Forsyningsspenning
-5V, 5V
Topologi
Absorberende
Driftstemperatur
-20°C – 85°C
Krets
SPDT
Monteringstype
Chassismontering
Frekvensområde
0Hz – 5GHz