ZASWA-2-50DRA+
DigiKeys produktnummer
3157-ZASWA-2-50DRA+-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ZASWA-2-50DRA+
Beskrivelse
SS SWITCH, DC - 5000 MHZ, 50 OHM
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF-brytere IC Mobiltelefon, ISM, WCDMA, WiMAX SPDT 50Ohm
Kategori
Innsettingstap
3dB
Produsent
Mini-Circuits
Testfrekvens
5GHz
Emballasje
Brett
P1dB
24dBm
Delestatus
Aktiv
Impedans
50Ohm
RF-type
Mobiltelefon, ISM, WCDMA, WiMAX
Forsyningsspenning
5V
Topologi
Absorberende
Driftstemperatur
-20°C – 85°C
Krets
SPDT
Monteringstype
Chassismontering
Frekvensområde
0Hz – 5GHz