ZASW-2-50DRA+
DigiKeys produktnummer
3157-ZASW-2-50DRA+-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ZASW-2-50DRA+
Beskrivelse
SOLID STATE SWITCH, DC 5000 MHZ
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF-brytere IC Mobilnett, ISM, PCN, WCDMA, WiMAX SPDT 50Ohm
Kategori
Innsettingstap
3dB
Produsent
Mini-Circuits
Testfrekvens
5GHz
Emballasje
Brett
P1dB
23dBm
Delestatus
Aktiv
Impedans
50Ohm
RF-type
Mobilnett, ISM, PCN, WCDMA, WiMAX
Forsyningsspenning
-5V, 5V
Topologi
Reflekterende
Driftstemperatur
-20°C – 85°C
Krets
SPDT
Monteringstype
Chassismontering
Frekvensområde
0Hz – 5GHz