ZYSWA-2-50DR+
DigiKeys produktnummer
3157-ZYSWA-2-50DR+-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ZYSWA-2-50DR+
Beskrivelse
IC RF SWITCH SPDT 5GHZ
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF-brytere IC Mobiltelefon, ISM, WCDMA, WiMAX SPDT 50Ohm
Kategori
Isolasjon
20dB
Produsent
Mini-Circuits
Innsettingstap
1,9dB
Emballasje
Brett
Testfrekvens
5GHz
Delestatus
Aktiv
P1dB
24dBm
RF-type
Mobiltelefon, ISM, WCDMA, WiMAX
Impedans
50Ohm
Topologi
Absorberende
Forsyningsspenning
5V
Krets
SPDT
Driftstemperatur
-20°C – 85°C
Frekvensområde
DC – 5GHz