MSP4TA-18+
DigiKeys produktnummer
3157-MSP4TA-18+-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MSP4TA-18+
Beskrivelse
ABSORPTIVE SP4T, MECH. SWITCH
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF-brytere IC ATE SP4T 50Ohm
Kategori
Isolasjon
80dB
Produsent
Mini-Circuits
Innsettingstap
0,5dB
Emballasje
Bulk
Testfrekvens
18GHz
Delestatus
Aktiv
Impedans
50Ohm
RF-type
ATE
Forsyningsspenning
24V
Topologi
Absorberende
Driftstemperatur
-15°C – 45°C
Krets
SP4T
Monteringstype
Chassismontering
Frekvensområde
0Hz – 18GHz