TC1223-2.8VCTTR er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Microchip Technology
På lager: 37
Datablad
Similar
ABLIC Inc.
På lager: 0
ABLIC Inc.
Texas Instruments
Texas Instruments
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 50mA SOT-23-5
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
TC1223-2.8VCTTR
DigiKeys produktnummer
TC1223-2.8VCTTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
TC1223-2.8VCTTR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.8V 50MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
TC1223-2.8VCTTR Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
80 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
PSRR
64dB (1kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
6V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
2,8V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.12V ved 50mA