S-1315C28-M5T1U3 er utfaset og produseres ikke lenger.
ABLIC Inc.
På lager: 0
Datablad
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA SOT-23-5
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1315C28-M5T1U3
DigiKeys produktnummer
S-1315C28-M5T1U3-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
S-1315C28-M5T1U3
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.8V 200MA SOT23-5
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PSRR
60dB (1kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Spenning - utgang (min./fast)
2,8V
Spenningsbortfall (maks)
0.28V ved 200mA