S-1315A28-M5T1U3 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | S-1315A28-M5T1U3 |
Beskrivelse | IC REG LINEAR 2.8V 200MA SOT23-5 |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA SOT-23-5 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm – utgang |
Produsent | Strøm - hvilestrøm (Iq) 1 µA |
Serie | Strøm - forsyning (maks) 13 µA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | PSRR 60dB (1kHz) |
Delestatus Utdatert | Styringsfunksjoner Aktivere |
Utgangskonfigurasjon | Beskyttelsesfunksjoner Overstrøm |
Utgangstype | Driftstemperatur -40°C – 85°C (TA) |
Antall regulatorer 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - inngang (maks) 5,5V | Kapsling SC-74A, SOT-753 |
Spenning - utgang (min./fast) 2,8V | Leverandørens enhetsforpakning SOT-23-5 |
Spenningsbortfall (maks) 0.28V ved 200mA | Baseproduktnummer |