S-1313A28-M5T1U3
DigiKeys produktnummer
1662-2995-2-ND - Tape og spole (TR)
1662-2995-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1662-2995-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
S-1313A28-M5T1U3
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.8V 200MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 200mA SOT-23-5
Kategori
Spenningsbortfall (maks)
0.33V ved 100mA
Produsent
Strøm – utgang
Serie
Strøm - hvilestrøm (Iq)
1.35 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Styringsfunksjoner
Aktivere
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Termisk utkobling
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenning - utgang (min./fast)
2,8V