S-1333A28-M5T1U3
DigiKeys produktnummer
1662-3067-2-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
S-1333A28-M5T1U3
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.8V 300MA SOT23-5
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SOT-23-5
PSRR
70dB (1kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Spenning - utgang (min./fast)
2,8V
Spenningsbortfall (maks)
0.31V ved 100mA