TC1016-2.8VCTTR er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Similar
ABLIC Inc.
På lager: 0
Datablad
ABLIC Inc.
Texas Instruments
Texas Instruments
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 80mA SOT-23-5
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
TC1016-2.8VCTTR
DigiKeys produktnummer
TC1016-2.8VCTTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
TC1016-2.8VCTTR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.8V 80MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
99 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
TC1016-2.8VCTTR Modeller
Strøm - hvilestrøm (Iq)
90 µA
PSRR
58dB (1kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
6V
Spenning - utgang (min./fast)
2,8V
Spenningsbortfall (maks)
0.3V ved 80mA