MSC400SMA330B4N
DigiKeys produktnummer
150-MSC400SMA330B4N-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MSC400SMA330B4N
Beskrivelse
MOSFET SIC 3300V 400 MOHM TO-247
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 3300 V 11A (Tc) 131W (Tc) Gjennomgående hull TO-247-4
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2,97V ved 1mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
37 nC @ 20 V
Emballasje
Rør
Vgs (maks)
+23V, -10V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
579 pF @ 2400 V
FET-type
Effekttap (maks)
131W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
3300 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247-4
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
20V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
520mOhm ved 5A, 20V