LQA12B300C
DigiKeys produktnummer
596-LQA12B300CTR-ND - Tape og spole (TR)
596-LQA12B300CCT-ND - Båndavsnitt (CT)
596-LQA12B300CDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LQA12B300C
Beskrivelse
DIODE ARR SCHOTT 300V 6A TO263AB
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles katode 300 V 6A Overflatemontering TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.9 V @ 6 A
Produsent
Power Integrations
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Serie
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
11.5 ns
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
25 µA @ 300 V
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Diodekonfigurasjon
1 par felles katode
Monteringstype
Overflatemontering
Teknologi
Schottky
Kapsling
TO-263-3, D2PAK (2 ledere + plate), TO-263AB
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
300 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263AB
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
6A