MSC080SMA330B4N
DigiKeys produktnummer
150-MSC080SMA330B4N-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MSC080SMA330B4N
Beskrivelse
MOSFET SIC 3300V 80 MOHM TO-247-
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 3300 V 41A (Tc) 381W (Tc) Gjennomgående hull TO-247-4
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
105mOhm ved 30A, 20V
Produsent
Vgs(th) (maks) ved Id
2,97V ved 3mA
Serie
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
55 nC @ 20 V
Emballasje
Rør
Vgs (maks)
+23V, -10V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
3462 pF @ 2400 V
FET-type
Effekttap (maks)
381W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
3300 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247-4
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
20V