MGJ2D121505MPC-R7
DigiKeys produktnummer
811-MGJ2D121505MPC-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
811-MGJ2D121505MPC-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
811-MGJ2D121505MPC-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MGJ2D121505MPC-R7
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 15V -5V 2W
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 2 Utgang 15V -5V 100mA, 100mA 10,8V - 13,2V Inngang
Kategori
Strøm - utgang (maks)
100mA, 100mA
Produsent
Effekt (watt)
2 W
Serie
Spenning - isolasjon
5.7 kV
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 95°C (med effektminskning)
Type
Isolert modul
Effektivitet
77%
Antall utganger
2
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (min)
10,8V
Kapsling
8-SMD-modul
Spenning - inngang (maks)
13,2V
Størrelse/dimensjon
0,79" L x 0,59" B x 0,17" H (19,9mm x 15,0mm x 4,4mm)