LM2575-3.3WT
DigiKeys produktnummer
LM2575-3.3WT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LM2575-3.3WT
Beskrivelse
IC REG BUCK 3.3V 1A TO220-5
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Utgang 1A TO-220-5
EDA-/CAD-modeller
LM2575-3.3WT Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
40V
Emballasje
Rør
Frekvens - omkobling
52kHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Topologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220-5
Spenning - inngang (min)
4V