LD1117V33
DigiKeys produktnummer
497-1491-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LD1117V33
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 800mA TO-220
EDA-/CAD-modeller
LD1117V33 Modeller
Strøm - hvilestrøm (Iq)
10 mA
Emballasje
Rør
PSRR
75dB (120Hz)
Driftstemperatur
0°C – 125°C
Utgangstype
Monteringstype
Gjennomgående hull
Kapsling
TO-220-3
Spenning - inngang (maks)
15V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
1.2V ved 800mA