LM2575T-3.3/NOPB
DigiKeys produktnummer
LM2575T-3.3/NOPB-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LM2575T-3.3/NOPB
Beskrivelse
IC REG BUCK 3.3V 1A TO220-5
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Utgang 1A TO-220-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LM2575T-3.3/NOPB Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
40V
Produsent
Spenning - utgang (min./fast)
Serie
Strøm – utgang
Emballasje
Rør
Frekvens - omkobling
52kHz
Delestatus
Aktiv
Synkron likeretter
Ingen
Funksjon
Trinn ned
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Topologi
Kapsling
Utgangstype
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220-5
Antall utganger
1
Baseproduktnummer
Spenning - inngang (min)
4V