LM2574-3.3YN
DigiKeys produktnummer
576-3855-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LM2574-3.3YN
Beskrivelse
IC REG BUCK 3.3V 500MA 8PDIP
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Utgang 500mA 8-DIP (0,300", 7,62mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LM2574-3.3YN Modeller
Kategori
Spenning - utgang (min./fast)
Produsent
Strøm – utgang
Emballasje
Rør
Frekvens - omkobling
52kHz
Delestatus
Aktiv
Synkron likeretter
Ingen
Funksjon
Trinn ned
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Topologi
Kapsling
Utgangstype
Leverandørens enhetsforpakning
8-PDIP
Antall utganger
1
Baseproduktnummer
Spenning - inngang (maks)
40V