MS511-20F
DigiKeys produktnummer
2333-MS511-20F-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MS511-20F
Beskrivelse
RF SHIELD 1.512"X2.012" SOLDER
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF-skjerming Ramme 1,512" (38,40mm) X 2,012" (51,10mm) Loddetinn
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MS511-20F Modeller
Kategori
Høyde - total
0,256" (6,50mm)
Produsent
Masach Tech Ltd.
Lengde - totalt
2,012" (51,10mm)
Serie
Bredde - totalt
1,512" (38,40mm)