MS378-20F
DigiKeys produktnummer
2333-MS378-20F-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MS378-20F
Beskrivelse
RF SHIELD 0.594"X1.488" SOLDER
Detaljert beskrivelse
RF-skjerming Ramme 0,594" (15,10mm) X 1,488" (37,80mm) Loddetinn
EDA-/CAD-modeller
MS378-20F Modeller
Kategori
Høyde - total
0,146" (3,70mm)
Lengde - totalt
1,488" (37,80mm)
Serie
Bredde - totalt
0,594" (15,10mm)