MS473-10F
DigiKeys produktnummer
2333-MS473-10F-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MS473-10F
Beskrivelse
RF SHIELD 0.917"X1.862" SOLDER
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF-skjerming Ramme 0,917" (23,30mm) X 1,862" (47,30mm) Loddetinn
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MS473-10F Modeller
Kategori
Høyde - total
0,209" (5,30mm)
Produsent
Masach Tech Ltd.
Lengde - totalt
1,862" (47,30mm)
Serie
Bredde - totalt
0,917" (23,30mm)