TG2016SMN 48.0000M-MCGNNM0 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
På lager: 268
48 MHz TCXO Klippet sinusbølge Oscillator 1,7V – 3,63V 4-SMD, ingen ledning
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
TG2016SMN 48.0000M-MCGNNM0
DigiKeys produktnummer
114-TG2016SMN48.0000M-MCGNNM0TR-ND - Tape og spole (TR)
114-TG2016SMN48.0000M-MCGNNM0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
114-TG2016SMN48.0000M-MCGNNM0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TG2016SMN 48.0000M-MCGNNM0
Beskrivelse
XTAL OSC TCXO 48.0000MHZ SMD
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
TG2016SMN 48.0000M-MCGNNM0 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - forsyning (maks)
2mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,029" (0,73mm)
Forsyningsspenning
1,7V – 3,63V