ABM11W-25.0000MHZ-6-K1Z-T3
DigiKeys produktnummer
535-13848-2-ND - Tape og spole (TR)
535-13848-1-ND - Båndavsnitt (CT)
535-13848-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ABM11W-25.0000MHZ-6-K1Z-T3
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
Detaljert beskrivelse
25 MHz ±10ppm Krystaller 6pF 50 Ohms 4-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
ABM11W-25.0000MHZ-6-K1Z-T3 Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
6pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Frekvens
25 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,020" (0,50mm)