TG2016SMN 48.0000M-ECGNNM5 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
På lager: 268
48 MHz TCXO Klippet sinusbølge Oscillator 1,7V – 3,63V 4-SMD, ingen ledning
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
TG2016SMN 48.0000M-ECGNNM5
DigiKeys produktnummer
114-TG2016SMN48.0000M-ECGNNM5TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
TG2016SMN 48.0000M-ECGNNM5
Beskrivelse
XTAL OSC TCXO 48.0000MHZ SMD
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
TG2016SMN 48.0000M-ECGNNM5 Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±500ppb
Produsent
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - forsyning (maks)
2mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Baseresonator
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (2x1,6)
Type
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,029" (0,73mm)
Utgang
Klippet sinusbølge
Baseproduktnummer
Forsyningsspenning
1,7V – 3,63V