MS302-10F
DigiKeys produktnummer
2333-MS302-10F-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MS302-10F
Beskrivelse
RF SHIELD 0.744"X1.189" SOLDER
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF-skjerming Ramme 0,744" (18,90mm) X 1,189" (30,20mm) Loddetinn
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MS302-10F Modeller
Kategori
Høyde - total
0,118" (3,00mm)
Produsent
Masach Tech Ltd.
Lengde - totalt
1,189" (30,20mm)
Serie
Bredde - totalt
0,744" (18,90mm)