CG2H40045F
DigiKeys produktnummer
1465-CG2H40045F-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CG2H40045F
Beskrivelse
RF MOSFET HEMT 28V 440193
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF Mosfet 28 V 400 mA 4GHz 16dB 440193
Kategori
Spenning - test
28 V
Produsent
MACOM Technology Solutions
Strøm - test
400 mA
Serie
Nominell spenning
120 V
Emballasje
Brett
Monteringstype
Chassismontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
440193
Teknologi
HEMT
Leverandørens enhetsforpakning
440193
Frekvens
4GHz